MODELLER/ Santa Fe

2.0 litre 185PS VGT CRDi Motor

Santa Fe 185 beygir gücüne sahip değişken geometrili turbo dizel motoruyla üstün performans ve daha verimli yakıt ekonomisi sunuyor. 2.0 CRDi motor 6-ileri tork konvertörlü şanzıman ile ortalama 6.7 lt tüketimi sunuyor.

6-ileri Tam Otomatik Şanzıman

Yumuşak ve akıcı kullanıma sahip, rahat geçişli 6 vitesli otomatik şanzımanın kullanımı oldukça kolaydır.

Akıllı Bagaj Kapağı

Üzerinde anahtar bulunan sürücünün yaklaştığını algılayan sensörler sayesinde devreye giren dokunmadan açılan bagaj kapağı işlevi, bagajı otomatik olarak açarak geniş yük hacmine zahmetsizce erişmenizi sağlar.

Xenon Tipi Farlar

Tasarımıyla göz alıcı yeni projeksiyon tipi xenon farlar görmenizi ve görülmenizi kolaylaştırırken ve gece yolculuklarında sürücüye konfor ve güven sunuyor.

Akıllı Park Asistanı (APA)

Aktifleştirilen ultrasonik sensörler uygun bir paralel park alanını tespit ettiğinde Santa Fe’yi mükemmel şekilde paralel park edebilir ve park yerinden çıkarabilir. APA uygun açılardaki park yeri çizgilerinde de çalışır. Sürücü yalnızca gaz ve fren pedallarına kumanda ederken sistem aracı pozisyonlama işini halleder.

Statik Viraj Aydınlatma

Statik Viraj Aydınlatma karanlık ortamlarda dönüş yaparken döndüğünüz yöne doğru bir aydınlatma sağlayarak dönüşlerinizi çok daha güvenli hale getirir.

220 V Dönüştürücü

Aracın DC voltajını 220 V AC’ye çeviren dönüştürücü sayesinde teknolojik cihazlarınız ve hobi araç gereçleriniz için elektrik prizi aramakla zaman kaybetmez ve doğanın keyfini rahatça çıkarırsınız.

Yokuş Aşağı Fren Kontrolü (DBC)
& Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HAC)

Dik yokuşlar ve keskin inişler Santa Fe’nin ruhunda vardır. DBC yokuşlarda güvenli ve düzgün bir iniş için uygun fren basıncını otomatik olarak uygularken, HAC istenmeyen geri kaçmaları engellemek için araca kısa bir süre fren uygular.

Yük Kapasitesi

Santa Fe’nin 516 litre olan bagaj hacmi, daha fazla alana ihtiyaç duyduğunuzda 2. sıra koltukların yatırılması ile 1.615 litreye kadar çıkabilen yük kapasitesi ile ihtiyacınızı eksiksiz bir şekilde karşılayacak.

7 Kişilik Yolcu Kapasitesi

50/50 oranında parçalı yatırılabilen 3. Sıra koltuklar sayesinde geniş aile veya arkadaş grubunuzla yapacağınız yolculuklar çok daha keyifli ve konforlu.

Motor/Şanzımanı seçin.